TÜBİTAK TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR.

Genel Bilgiler

I. ULUSLARARASI ve II. ULUSAL KADIN HASTALIKLARI VE ANA ÇOCUK SAĞLIĞI KONGRESİ

 

Bildiri Başvurusu : Kongrede poster ve sözel bildiri kabul edilecektir.

Bildiri Son Başvuru Tarihi  : 29 AĞUSTOS 2016 

Tüm bildiriler   http://kadinvecocuksagligi2016.org/bildiri-gonderimi  web sayfası üzerinden kabul edilecektir.

Kongre Merkezi : Tepekule Kongre Merkezi - İZMİR

Kongre Dili : Kongre dili Türkçe’dir. 

İnternet Sitemiz : http://kadinvecocuksagligi2016.org/ Bilimsel program, kayıt ve konaklama ile ilgili en güncel bilgileri web sitemizden bulabilirsiniz. Web sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir. Online kayıt başvuruları web sitemiz üzerinden yapılmaktadır. 

Katılım Sertifikası : Kongre katılım sertifikası 8 Ekim 2016 tarihinde kayıt masasından verilecektir.

Kayıt ve Danışma : Kayıt masası Kongre boyunca Tepekule Kongre Merkezi'nde saat 08:00 20:00 da açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış olan katılımcılar kongre merkezinde bulunan kayıt masasından kayıt yaptırabilirler.

Yaka Kartı : Kayıt yaptıran tüm katılımcılara kongre yaka kartları dağıtılacaktır. Bilimsel oturumlara katılırken yaka kartlarının takılmasını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Kongre  Çantası : Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından kongre çantası ve çanta içeresinde gerekli dokümanlar verilecektir.

Davet Mektubu : Kongre  katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazısı isteyen katılımcılara gönderilecektir.

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.